Tehnikakontole kogume vahendeid tehniliste vahendite ja seadmete soetamiseks ja Ukrainasse saatmiseks, alates tööriistadest ja lõpetades droonidega.
Tehnikakonto: EE031010220294765222 (SEB) SWIFT/BIC: EEUHEE2X
Annetustele kehtib tulumaksusoodustus.

Praegu aktiivsed lühiajalised tehnikaprojektid
PATALJON 130: On väeosad, millest kõik on kuulnud, mille abistamine toob feimi ja millel tulemusena on pea kõik olemas. Peaaegu, sest päris kõike pole kellelgi ja abi vajavad kõik. Ja siis on teised, vähem tuntud üksused, millistel meie toetust hoopis rohkem tarvis. Reeglina maakaitseüksused, meie Kaitseliidu analoogid.
Üheks sääraseks üksuseks, mis nüüd meie poole abipalvega pöördus, on 130. pataljon. Muuseas, esimene Territoriaalkaitse üksus, mis presidendilt lahingulipu sai. Selle lipu all on nad võidelnud 623 päeva.
Alljärgnevalt asjad, mida nad meilt palusid:
  1. 6 akupanka EcoFlow Delta 2, 6 Starlinki adapterkaablit. Nende asjade hankekulu saab olema suurusjärgus 7200 eurot.
  2. Autode hoolduseks ja remondiks on vaja suuri võtmekomplekte, rehvide pumpamise kompressoreid, akumootorsaage koos varuakudega, 2-4kW invertergeneraatoreid, järelkäru droonijuhtide ATV (mõõdud 2950x1245mm, kaal 489 kilo) vedamiseks koos pealesõidurampidega. Loetletud asjad võivad olla ka kasutatud, sestap sobivad esemelised annetused väga hästi.
Pataljon palus meilt, meie pöördume omakorda teie poole: aitame?
Kui oled nõus käesolevat projekti toetama, ootame su annetust meie tehnikakontol EE031010220294765222 (SEB), märkfraasiga "PATALJON 130".
Esemeliste annetuste osas palume meiega Facebookis või meili vabaukraina [ät] gmail punkt com vahendusel personaalselt ühendust võtta, lepime täpsemalt kokku!


Tehnilise abi püsiprojekt

Droonide ja nende lisaseadmete saatmine vastava eriettevamistusega pilootidele. Keskendume optilise zoomi ja termovaatlusvõimekusega lennumasinatele (näit. Autel 4T Max), mida õhuluures kasutada. Vastavalt üksuse vajadustele edastame ka teisi droonitüüpe. Viimasel ajal on lisandunud erinevad tööriistad, mida remondiüksused sõjas kasutatava tehnika käigushoidmiseks vajavad.
Selle tegevuse toetamiseks ootame teie annetusi tehnikakontole EE031010220294765222 SEB pangas, ülekande selgituse lahtrisse täpsustust märkida pole vaja.

NB! Esemeliste annetuste puhul palume eelnevalt meiega ühendust võtta, et vajadusi üheskoos hinnata!